Vážení občania,

za účelom zistenia záujmu o  antigénové testovanie na ochorenie COVID-19 v mobilnom odberovom mieste zriadenom v obci Veľké Orvište sme pre Vás pripravili anketu, ktorá je určená pre obyvateľov obce Veľké Orvište. Anketa bude dostupná do stredy aktuálneho týždňa.

Podľa prejaveného záujmu a podmienok vyplývajúcich z Covid automatu by sa testovanie pre obyvateľov obce Veľké Orvište uskutočnilo najbližšiu sobotu v čase od 09.00 do 13.00 h. Termín bude vždy priebežne upresnený.

Systém hlasovania v ankete je viazaný na IP adresu používateľa, ktorú Vám prideľuje poskytovateľ internetového pripojenia. To znamená, že z jednej IP adresy je možné hlasovať len jedenkrát. Keďže v jednej domácnosti môže byť viacero členov, ktorí môžu mať záujem o testovanie, je anketa koncipovaná tak, aby bol pri jednom hlasovaní zohľadnený počet členov domácnosti. Pri hlasovaní teda vyberte možnosť, ktorá zodpovedá počtu záujemcov o testovanie z jednej domácnosti (IP adresy).

Veríme, že k hlasovaniu budete pristupovať zodpovedne. Anketa je pre nás dôležitá z dôvodu personálneho zabezpečenia a organizácie odberového miesta.

 

Máte záujem o testovanie antigénovým testom na ochorenie COVID-19 v mobilnom odberovom mieste zriadenom v obci Veľké Orvište?
  • ÁNO (1 záujemca) (10%, hlasy: 2)
  • ÁNO (2 záujemcovia) (35%, hlasy: 7)
  • ÁNO (3 záujemcovia) (30%, hlasy: 6)
  • ÁNO (4 záujemcovia) (25%, hlasy: 5)
  • NIE (0%, hlasy: 0)

Celový počet hlasujúcich: 20

Načítam ... Načítam ...